Przewodnik po tym, jak stworzyć piękne patio tej wiosnyJeśli tej wiosny chcesz zmienić wygląd swojej przestrzeni na zewnątrz, to jesteś we właściwym miejscu. Niezależnie od tego, czy masz duże, czy małe podwórko, istnieje wiele sposobów, aby przekształcić je w zachęcającą oazę - a patio to idealne miejsce, aby zacząć!

Utwórz miejsce do siedzenia na świeżym powietrzu

Jeśli chcesz stworzyć bardziej formalne miejsce do siedzenia, pomocne będzie dodanie stołu i krzeseł. Jeśli jednak chcesz nadać tej przestrzeni bardziej swobodny charakter, możesz dodać jasne dzieła sztuki, podkładki i poduszki, aby nadać jej bardziej osobisty charakter. Jeśli chcesz przekształcić patio w miejsce do siedzenia, możesz także dodać ogrodzenie zapewniające prywatność. Pozwoli to stworzyć bardziej prywatną przestrzeń, a jednocześnie zapewni łatwy dostęp do tarasu. Chociaż miejsca do siedzenia świetnie sprawdzają się na dużych tarasach, można je również stworzyć na mniejszych przestrzeniach, dodając kanapy i dodatkowe krzesła. Meble z technorattanu są idealne na patio. Wykonany jest z materiałów syntetycznych, dzięki czemu jest odporny na warunki atmosferyczne, lekki i łatwy do czyszczenia. Jest również odporny na promieniowanie UV, więc nie blaknie pod wpływem słońca. Co więcej, jest bardzo przystępny cenowo. Oprócz tych zalet, wygląda bardzo ładnie i elegancko. Może pasować do każdego tarasu, zarówno nowoczesnego, jak i klasycznego.

Kącik dla dzieci

Dla tych, którzy mają dzieci, instalacja zestawu do zabawy to kolejny świetny sposób na stworzenie miejsca do siedzenia na świeżym powietrzu. Niezależnie od tego, czy masz starszy zestaw, czy kupiłeś nowy, zestaw do zabawy może sprawić, że taras będzie przypominał salę zabaw. Zestawy do zabawy mogą być proste lub skomplikowane - od kilku drewnianych krzesełek po cały zestaw do zabawy w dżungli. Zestaw do zabawy można także stworzyć z narzędzi ogrodowych, dzięki czemu dzieci z łatwością stworzą swój własny domek do zabawy na podwórku.

Stwórz wyjątkową ścianę akcentującą

Ściana zewnętrzna może być równie wyjątkowa jak ta we wnętrzu, jeśli nie bardziej. Jeśli chcesz przekształcić swoją ścianę zewnętrzną w coś pięknego, świetnym rozwiązaniem jest ściana akcentująca. Możesz użyć tych ścian do przechowywania doniczek i innych dekoracji zewnętrznych, lub po prostu pomalować je i dodać ulubione słowa lub obrazy i przekształcić je w unikalną ścianę zewnętrzną.

 

Autorka strony