Księga

Jego słowa i postawa zmieniają nasze życie. Jan Paweł II – nasz święty.

Złożone wpisy Czym jest księga?

Zbiórka wpisów zakończona!

Wpisy przekazane do 8 kwietnia zostały wydrukowane w tradycyjny sposób, pozostałe natomiast załączyliśmy w formie elektronicznej do okładki Księgi. Zastosowaliśmy w tym celu specjalny nośnik, który pozwoli przetrwać wpisom nawet kilkaset lat!


Jego słowa i postawa zmieniają nasze życie. Za jego wstawiennictwem wielu otrzymało i wciąż otrzymuje potrzebne łaski. Jan Paweł II – nasz święty.

Przed kanonizacją każdy z nas miał wyjątkową okazję aby złożyć za pośrednictwem tej strony swoją prośbę, podziękowanie lub postanowienie Janowi Pawłowi II. Przed kanonizacją bł. Jana Pawła II (27 kwietnia) wpisy zostały wydrukowane i zebrane w postaci pamiątkowej Księgi. Zostanie ona przewieziona do Watykanu i jako duchowy dar Polaków zostanie złożona podczas uroczystości kanonizacyjnych Papieża Polaka.

Księgę wykonała Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.

Marek Serwuschok

O zdrowie dla całej rodziny i żeby mój szwagier Waldek wyleczył sie z alkoholizmu.O nawrucenie sie mojej żony i syna.

Janina Burojel

Błogosławiony Janie Pawle II Ty zawsze pochylałeś się nad chorymi, biednymi, opuszczonymi. Błagam Cię Ojcze Święty pochyl się w dniu Twojej Kanonizacji nad moimi chorymi synami. zrozpaczona matka

Marcin i Agata M

Kochany Janie Pawle II twoja posługa dodawała nam radości i pociechy w trudnych dla nas chwilach. Jesteś Świętością, która jest przy Naszym Panu. Prosimy wstaw się za nami u Boga w naszej wielkiej potrzebie pragnieniu posiadania dziecka i wychowania go w wierze.

Cezary Kamiński

w imię Jezusa proszę o: intronizację siłę, zdrowie, przewodnictwo Papieży Franciszka oraz Benedykta i spełnienie ich intencji pokój dla Ojczyzny, Ukrainy, Rosji i Świata przyjęcie podziękowań za dotychczasowe życie, wyświęcenie Jana Pawłą II i Jana XXIII skuteczność mojej modlitwy przebaczenie grzechów wstawiennictwo za Rodzinę wstawiennictwo za Rodziców, Brata i Szwagra z Rodzinami, Zmarłych szczególnie Teścia, Duchownych, Sąsiadów, Kolegów i Przełożonych z Rodzinami, kierujących...

irena mazur

Dziekuje za otrzymane dobro i prosze o zdrowie i opieke w realizacji swoich planow dla czlonkow mojej rodziny dzieci Lukasza, Anny, Olgi, babci Alicji, siostry Barbary, meza Zdzislawa i Ireny:

Ania

Dziekuje za dotad otrzymane laski i prosze o pomyslne zdanie egzaminow gimnazjalnych i przyjecie do wybranego LO oraz pomoc przy wyborze profilu nauczania

Marek

Święty Janie Pawle II proszę o Twoje wstawiennictwo w wiadomej Bogu sprawie , całkowity zrost mojej złamanej nogi oraz poprawę sytuacji materialnej i zgodę i pojednanie w rodzinie.

Iwona

Święty Janie Pawle II proszę Ciebie o pomoc oraz jak najlepsze zdanie matury w przyszłym roku.

Anna Jerzak

Ojcze Święty przede wszystkim proszę o zdrowie dla naszej córeczki Wiktorii i Kubusia oraz całej rodziny proszę również o wstawiennictwo za moją mamą żeby potrafiła wyjść z nałogu daj jej siły wiem że to nie łatwe dla niej. Dziękujemy za wspaniałą córeczkę za to że mamy prace wiem że to nie pieniądze dają szczęście ale w dzisiejszych czasach jest to ważne.proszę Ojcze Święty o rodzeństwo dla naszej córeczki. Bardzo tego pragniemy i oczywiście rodzeństwo dla mojego siostrzeńca Kubusia Moja...

Żywy pomnik Jana Pawła II

Strona fundacji

Honorowy Patronat Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego

Patronat Konferencji Episkopatu Polski

Organizatorzy: